2018- Спортен календар
Приз на БУЛСАР на Стефани Музакова за постигнатите от нея многобройни успехи във ветроходството.
1-во място в олимпийски клас „Лазер Радиал”, жени, регата „Великден“, Несебър, 13- 15.04.2018г.
1-во място в олимпийски клас „Лазер Радиал”, жени, регата Европа Лазер Къп –Варна-08-10.06.2018г.
1-во място – генерално класиране в олимпийски клас „Лазер Радиал”, регата „Циклон“, Поморие, 15-17.06.2018 г.
1-во място – генерално класиране на държавното първенство по ветроходство – олимпийски класове, и абсолютен републикански шампион в клас „Лазер Радиал” за 2018г., Варна, 26-29.07.2018г.
30-то място – Сребърна група на Европейско първенство по ветроходство за жени клас „Лазер Радиал 2018 Laser Senior European championships , Ла Рошел, Франция.
45-то място – Сребърна група на Световно първенство по ветроходство за жени клас„Лазер Радиал –Aarhus. Denmark
Лично постижение:- 3-то място в олимпийска квалификация в Орхус,Дания.
Първо място в Ранглистата на Българската федерация по Ветроходство за 2018г. клас Лазер Радиал
2017-СПОРТЕН КАЛЕНДАР
• 1-во място олимпийски клас „Лазер Радиал” –жени – 37-ма Международна Регата Бриз – 06.04-09.04.2017г.,Варна;
• 1-во място олимпийски клас „Лазер Радиал” –жени – Регата Великден – 13.04-16.04.2017г.,Несебър;
• 1-во място Генерално класиране олимпийски клас „Лазер Радиал” –Международна Регата Порт Бургас – 27.04 – 01.05.2017г., Бургас;
• 1-во място Генерално класиране олимпийски клас „Лазер Радиал” –Регата Приморско – 21.05 – 24.05.2017г., Приморско;
• 1-во място Генерално класиране олимпийски клас „Лазер Радиал” – Регата Циклон – 16.06 – 18.06.2017г., Поморие;
• 1-во място олимпийски клас „Лазер Радиал” –жени – Регата Черноморец Бургас – 22.06-25.06.2017г.,Бургас;
• 1-во място Генерално класиране на Държавно първенство по ветроходство олимпийски класове и републикански шампион клас „Лазер Радиал” – 08.08 – 11.08.2017г., Варна;
• 41-во място Сребърна група на Световно първенство по ветроходство за жени клас „Лазер Радиал“- Медемблик, (Холандия)- 19.08-26.08.2017г.
1-во място олимпийски клас „Лазер Радиал” –жени – Регата Бриз Есен – 28.09-01.10.2017г.,Бургас
2016-СПОРТЕН КАЛЕНДАР
• 57-място – Световно първенство по ветроходство- 25.03.-02.04.2016г. – 47-ми Трофей Принцеса София-Палма де Майорка, Испания- клас Лазер Радиал –жени;
• 1-во място – Международна ветроходна регата „Порт Бургас – 04.05-08.05.2016г. -Бургас- клас Лазер Радиал –жени ;
• 1-во място -Регата Приморско—21.05-24.05.2016г. -клас Лазер Радиал- жени;
• 1-во място- Регата Циклон – Поморие- 17.06-19.06.2016г.- Генерално класиране клас Лазер Радиал;
• 1-во място – Регата „Черноморец Бургас“ – 23.06.-26.06.2016г.- клас Лазер Радиал- жени;
• 1-во място- Регата Бриз Есен Тол Шипс – 29.09-02.10.2016г.- клас Лазер Радиал- жени;

• 21-ро място – Световно първенство по Ветроходство до 21год.- 09.08-16.08.2016г.- Кил, Германия –клас Лазер Радиал жени ;
• 24-то място –Европейско първенство по Ветроходство до 21 год.- 20.08-27.08.2016г.- Сплит , Хърватия – клас Лазер Радиал жени;
• 3-то място Балканиада – 02.09-08.09.2016г.- Атина , Гърция;
Лично постижение:- 9-о място в олимпийска квалификация в Палма де Майорка, Испания.
2015-СПОРТЕН КАЛЕНДАР
Регата Бриз- Пролет 2015-Варна
1-во място Генерално класиране Лазер Радиал

Международна ветроходна регата „Порт Бургас „2015-
1-во място Генерално класиране Лазер Радиал

Регата Бриз 2015- Варна
1-во място Лазер Радиал – жени
Регата „Черноморец Бургас“ 2015
1-во място Генерално класиране Лазер Радиал


2015 Laser Radial under 21 Worlds Medemblik, Netherlands
35-то място Световна лига по ветроходство Девойки
Държавно първенство Олимпийски класове Бургас 2015
1-во място и Републиканки шампион клас Лазер Радиал -девойки
XLVIII BALKAN CHANPIONSHIP 2015
3-то място Лазер Радиал
2015 Laser Radial Women – World Championship – Oman Al Mussanah Sports City
48-място
2014г.-Спортен календар
Регата Приморско
1-во място генерално класиране Лазер Радиал
Регата Циклон 2014- Поморие
1-во място генерално класиране Лазер Радиал
Golden NOA Regatta Alexandroupolis в Гърция.
1- во място Генерално класиране Лазер Радиал
2014 ISAF Sailing World Championships Santander, ESP- сребърна група 30-то място клас Лазер Радиал
2013г.- Спортен календар
Регата Бриз- Пролет 2013-Варна
1-во място клас Лазер 4.7- Генерално класиране
1-во място клас Лазер 4.7- момичета
Регата Порт –Бургас -2013-Бургаска Ветроходна седмица
1-во място клас Лазер 4.7- Генерално класиране
1-во място клас Лазер 4.7- момичета
Регата Черноморец Бургас -2013
1-во място клас Лазер 4.7- Генерално класиране
1-во място клас Лазер 4.7- момичета
Регата Приморско
1-во място клас Лазер 4.7- момичета
Регата Месамбрия 2013-12-27- Несебър
1-во място клас Лазер 4.7- Генерално класиране
1-во място клас Лазер 4.7- момичета
Регата Бриз 2013- Варна
1-во място клас Лазер 4.7- Генерално класиране
1-во място клас Лазер 4.7- момичета
Регата Циклон 2013- Поморие
1-во място клас Лазер 4.7- Генерално класиране
1-во място клас Лазер 4.7- момичета
Държавно първенство неолимпийски класове- юноши и девойки –Бургас 2013
1-во място клас Лазер 4.7- Генерално класиране
1-во място клас Лазер 4.7- момичета
Държавно първенство олимпийски класове Лазер Радиал
1-во място клас Лазер Радиал – девойки
Регата ОМК Несебър
1-во място клас Лазер 4.7- Генерално класиране
1-во място клас Лазер 4.7- момичета

BALATON Laser 4.7 Youth World & European Championships 2013 –Световно –сребърна група -63-то място клас Лазер 4.7
2013 ISAF Sailing World Championships Test Event Santander, ESP-18-то място Laser Radial – Women
2012-СПОРТЕН КАЛЕНДАР
РЕГАТА “ПОРТ БУРГАС” 2012 – БУРГАСКА ВЕТРОХОДНА СЕДМИЦА
02.05 – 06.05.2012, Bourgas – Bulgaria
1-во място клас Лазер 4.7 -Момичета
1-во място клас Лазер 4.7- Генерално класиране
Регата Черноморец
1-во място клас Лазер 4.7 -Момичета
Регата Приморско 2012 24.05-27.05.2012
1-во място клас Лазер 4.7 -Момичета
Регата Месамбрия 2012
1-во място клас Лазер 4.7 -Момичета
Регата Циклон 2012
1-во място клас Лазер 4.7 –Момичета
Държавно първенство Рейсборд Поморие 2012
2-ро място жени
Регата ОМК”Несебър-2000”-2012
1-во място клас Лазер 4.7 -Момичета
1-во място клас Лазер 4.7- Генерално класиране
European Laser 4.7 Youth Championship & Trophy 2012- сребърната група-59 място в клас Лазер 4.7
44.KOCAELI MUNICIPALITY BALKAN & OPEN SAILING CHAMPIONSHIPS
OLIMPIC CLASSES & OPTIMIST CLASS
34-то място
2011г.- Спортен Календар
1. Регата “ Компас”2011- 08.04-10.04.2011г. гр.Варна 1-во място клас Оптимист-Момичета старша
2. Международна регата – “Порт- Бургас –2011”-04.05-08.05.2011г.- гр.Бургас 2-ро място клас Оптимист-Момичета старша
3. Регата “ Черноморец Бургас” 12.05-15.052011г.- гр.Бургас 2-ро място клас Оптимист-Момичета старша
4. Регата “Света Марина “-15.07-17.07.2011г.-гр.Созопол 3-то място клас Оптимист-Момичета старша
5. Регата “Месамбрия –2011”- 03.06-05.06.2011г. –гр.Несебър 2-ро място клас Оптимист-Момичета старша
6. Регата “Циклон-2011”-17.06-19.06.2011г.-гр. Поморие 2-ро място клас Оптимист-Момичета старша
7. Регата Peugeot Варна- 13.08-15.08.2011г. 1-во място клас Оптимист момичета старша
8. Международна Регата “Балчик”-18.08-21.08.2011г.-гр. Балчик 2-ро място клас Оптимист-Момичета старша
9. Държавно отборно първенство Тим рейсинг Варна 2011г. 1-во място клас Оптимист
10. Регата ОМК Несебър-07.10.2011-09.10.2011г. 1-во място клас Laser 4.7- момичета
11.Национален шампионат във ветроходния уиндсърф клас “РЕЙСБОРД”-2011г. 3-то място категория младежи
2010г.- Спортен Календар
1. Международна регата – “Порт- Бургас –2010” гр.Бургас 1-во място клас Оптимист-Момичета старша
2. Регата “ Черноморец Бургас”2010- гр.Бургас 1-во място клас Оптимист-Момичета
3. Регата “ Приморско 2010”- гр.Приморско 1-во място клас Оптимист-Момичета старша
4. Регата “Месамбрия “ –гр.Несебър 2-ро място клас Оптимист-Момичета старша
5. Регата “ Света Богородица”-2010-гр.Несебър 2-ро място клас Оптимист-Момичета старша
6. Национално първенство клас “ОПТИМИСТ”,- гр.Бургас 2-ро място клас Оптимист-Момичета старша
7.Международна регата –“ София-есен-2010”- гр.София, язовир “Искър”, База – “Щъркелово гнездо” 1-во място клас Оптимист-Момичета старша
2009г.- Спортен Календар
1.Регата – “Месамбрия 2009” гр.Несебър 3-то място клас Оптимист-Момичета старша
2.Регата “ Циклон-2009”- гр.Поморие за Купите на Община Поморие 1-во място клас Оптимист – Момичета старша
3.Международна регата – “ Порт –Варна –2009”-гр.Варна 2-ро място клас Оптимист – Момичета старша
4.Регата “ Света Богородица-2009”-гр.Несебър 2-ро място клас Оптимист – Момичета старша
5. Национално първенство клас “ОПТИМИСТ” – гр. Варна 2-ро място клас Оптимист – Момичета старша
6.Международна регата –“ София-есен-2009”- гр.София, язовир “Искър”, База – “ Щъркелово гнездо” 2-ро място клас Оптимист – Момичета старша
7. Регата ОМК “Несебър”- гр.Несебър за купата на ОМК-Несебър 2000 1-во място клас Оптимист – Момичета младша 1-во място клас Оптимист – Момичета старша
%d блогъра харесват това: